- HP INC.

Цена
€37 60 / 73 54 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP 405 - Mouse - quiet - right and left-handed - optical - 5 buttons - wireless - Bluetooth 5.2, 2.4 GHz - USB wireless receiver - black
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
HP 405 - Mouse - quiet - right and left-handed - optical - 5 buttons - wireless - Bluetooth 5.2, 2.4 GHz - USB wireless receiver - black
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Device Type | Mouse |
| Marketing Description | The HP 405 mouse offers a smooth and efficient user experience with its wireless connectivity technology, which includes a 2.4 GHz interface and Bluetooth 5.2. This optical mouse features a movement resolution of 6000 DPI, ensuring precise control for var |
| Wireless Receiver | USB wireless receiver |
| Orientation | Right and left-handed |
| Width | 11.8 cm |
| Depth | 6.1 cm |
| Height | 4 cm |
| Weight | 110 g |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Interface | Bluetooth 5.2, 2.4 GHz |
| Max Operating Distance | Up to 10 m |
| Buttons Qty | 5 |
| Features | Scrolling wheel |
| Interfaces | 1 x USB |
| Type | AA type |
| OS Required | Windows 11, Windows 10, Apple MacOS, Google Chrome OS, Android |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
| Localisation | English / Europe |
| Colour | Black |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Movement Resolution | 6000 dpi |
| Included Accessories | 1 AA battery |
| Run Time (Up To) | 24 months |
| Shipping Width | 12.5 cm |
| Shipping Depth | 8.5 cm |
| Shipping Height | 5.3 cm |
| Shipping Weight | 175 g |
| Тегло | 0.11кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжична (2.4 GHz) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI (DPI) | 1600 |
| Брой бутони (count) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Ориентация за ръка | За двете ръце |
| Честота на отчитане (Hz) | 125 |
| Тегло (g) | 58 g |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
| Живот на батерията (h) | 8760 h |
| Програмируеми бутони | Не |
| Вертикална / Ергономична | Не |
| Тегло | 0.11кг |
HP 405 Quiet BLK Безжична мишка – Тиха, надеждна и ефективна
Работете по-тихо и по-фокусирано с HP 405 Quiet Wireless Mouse. Благодарение на технологията Quiet Click, шумът от кликване е намален с над 90%, което я прави идеална за споделени офиси или работа до късно. Насладете се на надеждна 2.4 GHz безжична връзка и лесна настройка с включения нано приемник.
Ключови Предимства
- Тихи бутони — Минимизират шума без да губят тактилната обратна връзка, за да не безпокоите околните.
- Plug-and-Play безжична връзка — Нано приемникът остава в лаптопа за непрекъсната връзка до 10 метра.
- Удобен дизайн за двете ръце — Симетричната форма осигурява комфорт както за десничари, така и за левичари.
- Дълъг живот на батерията — Една AA батерия осигурява месеци надеждна работа (включена е в комплекта).
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжична (2.4 GHz) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| Брой бутони | 3 |
| Цвят | Черен |
| Ориентация за ръка | За двете ръце |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
| Вертикална / Ергономична | Не |
Какво има в кутията
- HP 405 Quiet Безжична мишка
- USB нано приемник
- 1x AA батерия
- Бързо ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










